Collection: Home page

18 gifts
  • Pencil and ballpoint pen case for a school
    Regular price
    $771.46
    Sale price
    $771.46
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Basic medical care for 100 children
    Regular price
    $330.63
    Sale price
    $330.63
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Help Santa bring the gifts
    Regular price
    $27.55
    Sale price
    $27.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sports equipment
    Regular price
    $55.10
    Sale price
    $55.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Emergency food for families
    Regular price
    $44.08
    Sale price
    $44.08
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Specialist care (dentist and ophthalmologist) for one child
    Regular price
    $110.21
    Sale price
    $110.21
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celebrate a birthday
    Regular price
    $16.53
    Sale price
    $16.53
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Train a teacher
    Regular price
    $330.63
    Sale price
    $330.63
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Box Games & Puzzles
    Regular price
    $27.55
    Sale price
    $27.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • General hygiene kit for a class
    Regular price
    $165.31
    Sale price
    $165.31
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • School books
    Regular price
    $22.04
    Sale price
    $22.04
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Send a child to school
    Regular price
    $110.21
    Sale price
    $110.21
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Send a section on a field trip
    Regular price
    $220.42
    Sale price
    $220.42
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Covid-19 prevention materials
    Regular price
    $55.10
    Sale price
    $55.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meals for one month
    Regular price
    $33.06
    Sale price
    $33.06
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Christmas lunch for a child
    Regular price
    $11.02
    Sale price
    $11.02
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Legal representation for special cases
    Regular price
    $110.21
    Sale price
    $110.21
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Solar kit for a family
    Regular price
    $77.15
    Sale price
    $77.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out